Realizujeme pasporty majetku

Domů Realizujeme pasporty majetku

Účelem pasportu je sledování životního cyklu majetku  a následná správa a nastavení jeho využití . Pasport pak slouží také jako   k danému datu a je podkladem pro rozhodování o jeho provozu, údržbě či rozvoji a pro optimalizaci nákladů .

GisOnline.cz  poskytuje ideální řešení dodání pasportu a následné práce s ním. Jako webová aplikace s mapovým klientem má minimální nároky na konfiguraci pracovní stanice, ze které je obsluhována, a nevyžaduje instalaci specializovaných a placených softwarů. GIS (geografický informační systém) navíc umožňuje územně lokalizovat objekty, a kromě databázových vztahů tak do webového pasportu přináší i vztahy prostorové.

TopGis je jedinou firmou v České republice, která pro sběr a tvorbu pasportních dat používá mobilní mapování  s detailním rozlišením až 100 megapixelů v každém panoramatu a s vysokou polohovou přesností. Tím vám šetříme čas i peníze. U nás získáte trvalý doklad o stavu majetku k datu pasportizace. Jsme také jediným českým GIS profesionálem, který publikuje a aktualizuje svým klientům data z vlastního datového centra . Naše optimalizovaná publikace vám zajistí rychlou a snadnou práci s daty.

Systém mobilního mapování  slouží také na pořizování dat pro portál mapy.cz. Vozidlo má tři základní prvky – soustava 15ti kamer pro pořizování panoramatických záběrů, 2 přijímače GPS signálu propojených s IMU (Inertial Measurement Unit – zpřesňuje informace o poloze vozidla) a odometr – ten odměřuje ujetou vzdálenost a opět slouží ke zpřesnění informací o poloze vozidla. Díky výkonným počítačům a úložné kapacitě systém může být využíván až v rychlosti 90 km/hod a může snímkovat celý den. Patentovaný systém mobilního mapování je výsledkem vývoje společnosti TopGis.

Díky využití velmi přesné GPS technologie je dosahována polohová přesnost středu snímku pouhé 2 centimetry a přesnost identifikace pasportizovaných objektů je blízká třetí geodetické třídě.
Počet a kvalita rozlišení kamer garantuje uživateli pasportu možnost číst dodatkové tabulky s viditelností každého pixelu až na 17 metrů. Oproti konkurenčním mapovacím systémům tedy můžeme dosahovat až poloviční úspory v počtu najetých kilometrů, když není nutné mapovat v obou směrech. Oproti ručnímu mapování je mobilní mapování násobně rychlejší a díky pořízení panoramat prokazatelně mapuje situaci lokality k datu a umožňuje pasportizaci ze snímků kdykoliv v budoucnu.

KONTAKTUJTE NÁS

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte prostřednictvím následujících kontaktů.

Rádi se Vám budeme věnovat!

Adresa: TopGis, s.r.o., Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno
Telefon: +420 511 154 511
Email: obchod@topgis.cz
Web: https://www.topgis.cz