TopGis odkoupil všechny klienty geoportálů od Bio-Nexus

Domů Novinky TopGis odkoupil všechny klienty geoportálů od Bio-Nexus

TopGis odkoupil od konkurzní správkyně Bio-Nexus všechny zbývající klienty obecních geoportálů Cleerio , či Geosense.  Součástí obchodu byl i odkup serverů a služeb, prostřednictvím kterých jsou mapové aplikace obcí a měst poskytovány. V otevřeném výběrovém řízení za účasti 3 zájemců TopGis odkoupil i webové domény, či ochranné známky. TopGis dlouhodobě vyvíjí  a rovněž městům a obcím poskytuje chytrý webový geoportál GisOnline.cz.

Počínaje datem 16.7.2020 se tedy TopGis stává provozovatelem veškeré infrastruktury geoportálů Cleerio a Geosense a jediným kontaktním partnerem pro klienty.

Klienti v Česku postupně obdrží detailní informace, navštíví je obchodník a provoz geoportálu obce bude přesmluvněn. Rozsah služeb geoportálu a podmínky smlouvy zůstanou zachovány. Převod pod TopGis je i pro klienty Bio-Nexus nejlepší volbou. Jejich partnerem se stane skutečný mapový profesionál, který umí geodata spravovat v on-line mapách a umí je i v potřebné přesnosti pořizovat.

Pro klienty na Slovensku zůstává zachována celá infrastruktura i kontakty. Mapové portály jsou provozovány z českého datového centra, smluvním partnerem zůstává Bio-Nexus Sk, s.r.o. a obchodní podporu poskytují spolupracující geodetické kanceláře.

S jakýmikoliv dotazy na mapové aplikace Cleerio, Geosense i GisOnline.cz v ČR se prosím obracejte na e-mailovovou adresu obchod(at)topgis.cz , či na kontakty uvedené na webu https://www.topgis.cz/cs/kontakty/

Více informací o možnostech mapových aplikací měst a obcí najdete v našem aktualizovaném článku na /informace-pro-klienty-bionexus-prevedene-do-topgis/

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

KONTAKTUJTE NÁS

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte prostřednictvím následujících kontaktů.

Rádi se Vám budeme věnovat!

Adresa: TopGis, s.r.o., Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno
Telefon: +420 511 154 511
Email: obchod@topgis.cz
Web: https://www.topgis.cz