TopGis odkoupil všechny klienty geoportálů od Bio-Nexus

Domů Novinky TopGis odkoupil všechny klienty geoportálů od Bio-Nexus

TopGis odkoupil od konkurzní správkyně Bio-Nexus všechny zbývající klienty obecních geoportálů Cleerio , či Geosense.  Součástí obchodu byl i odkup serverů a služeb, prostřednictvím kterých jsou mapové aplikace obcí a měst poskytovány. V otevřeném výběrovém řízení za účasti 3 zájemců TopGis odkoupil i webové domény, či ochranné známky. TopGis dlouhodobě vyvíjí  a rovněž městům a obcím poskytuje chytrý webový geoportál GisOnline.cz.

Počínaje datem 16.7.2020 se tedy TopGis stává provozovatelem veškeré infrastruktury geoportálů Cleerio a Geosense a jediným kontaktním partnerem pro klienty.

Klienti v Česku postupně obdrží detailní informace, navštíví je obchodník a provoz geoportálu obce bude přesmluvněn. Rozsah služeb geoportálu a podmínky smlouvy zůstanou zachovány. Převod pod TopGis je i pro klienty Bio-Nexus nejlepší volbou. Jejich partnerem se stane skutečný mapový profesionál, který umí geodata spravovat v on-line mapách a umí je i v potřebné přesnosti pořizovat.

Pro klienty na Slovensku zůstává zachována celá infrastruktura i kontakty. Mapové portály jsou provozovány z českého datového centra, smluvním partnerem zůstává Bio-Nexus Sk, s.r.o. a obchodní podporu poskytují spolupracující geodetické kanceláře.

S jakýmikoliv dotazy na mapové aplikace Cleerio, Geosense i GisOnline.cz v ČR se prosím obracejte na e-mailovovou adresu obchod(at)topgis.cz , či na kontakty uvedené na webu https://www.topgis.cz/cs/kontakty/

Více informací o možnostech mapových aplikací měst a obcí najdete v našem aktualizovaném článku na /informace-pro-klienty-bionexus-prevedene-do-topgis/

Informujte mně o náhradě aplikace Cleerio, BioNexus

KONTAKTUJTE NÁS

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte prostřednictvím následujících kontaktů.
Adresa: TopGis, s.r.o., Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno
Telefon: +420 511 154 511
Email: obchod@topgis.cz
Web: https://www.topgis.cz