Mobilní aplikace Hlášení GisOnline

Domů Mobilní aplikace Hlášení GisOnline

Aplikace Hlášení Gisonline.cz slouží k zasílání podnětů odborům městských úřadů, městské policii a městským servisním organizacím ve věcech nefunkčních městských zařízení, poškození městského mobiliáře, nepořádku, problémů ve věcech dopravy a jiných obtíží, které spadají do působnosti uvedených organizací.

Aplikace je k dispozici ke stažení na Google Play.

Pokud obec neurčí, že zadání kontaktů na odesílající osobu je povinné, je aplikace anonymní. Pokud chcete zpětnou vazbu, zadejte své kontakty. Někdy je potřeba upřesnit zaslaný problém a kontakt na odesílatele řešení problému výrazně urychlí. Kontakty budou použity výhradně pracovníky městského úřadu, případně městské policie a nebudou nadále šířeny nebo poskytovány. Nakládání s osobními údaji se řídí směrnicí GDPR.

Pro prostorovou identifikaci hlášené události je uchovávaná aplikací zaslaná GPS poloha provedeného hlášení.

Aplikace také odesílá UUID (universally unique identifier) použitého zařízení. Jediným účelem použití této informace je možná blokace hlášení s urážlivým nebo závadným obsahem, nebo při hromadném zasílání zpráv, které se netýkají účelu této aplikace. Při pořizování fotografií pro hlášení nesnímejte osoby ani SPZ, jichž se hlášení netýká, ale fotografujte hlášený problém i s přiměřeným okolím pro snazší nalezení místa v terénu. Lokalizaci případně upřesněte v popisu hlášení. K zabezpečení zaslaných dat jsou vynakládána komerčně přiměřená fyzická, manažerská a technická opatření pro zachování integrity dat a zabezpečení zaslaných údajů.

S případnými dotazy nebo připomínkami k aplikaci Hlášení GisOnline.cz se na nás obracejte e-mailem na adrese info@gisonline.cz.

Prohlášení o ochraně osobních údajů (GDPR) naleznete zde.

KONTAKTUJTE NÁS

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů dle platných zákonů.

Pošlete zprávu pomocí kontaktního formuláře nebo se na nás obraťte prostřednictvím následujících kontaktů.
Adresa: TopGis, s.r.o., Svatopetrská 35/7, 617 00 Brno
Telefon: +420 511 154 511
Email: obchod@topgis.cz
Web: https://www.topgis.cz