Dostupný a praktický, ale pokročilý

Dostupný finančně, dostupný online. Přesto pokročilý a praktický. Geoportál GisOnline.cz umožňuje editaci atributových údajů, vektorových vrstev, snapování nebo nahrání a stažení vrstev ve formátu *.shp. Umí prostorové výběry, filtrování a řadu dalších vychytávek.

Podrobný? Ne. Nejpodrobnější!

Společně s GisOnline.cz získáte přístup k nejpodrobnější ortofotomapě České republiky, kterou využívají i kraje, města, obce, distribuční podniky, realitní makléři, či portál Mapy.cz. Na jednom místě máte i základní či topografickou mapu.

Stále aktuální, stále o krok napřed

GisOnline.cz udržuje data i technologie aktuální. Věděli jste například, že jako jediný český geoportál umožňuje aktualizovat prostorové datové vrstvy pomocí mobilních panoramatických fotografií?

Plný funkcí, ale jednoduchý na ovládání

Obsahuje řadu pokročilých funkcí, ale zůstává jednoduchý na ovládání. Vzhled, funkce i prostředí jsou přizpůsobené uživatelům. Přepínání mapových vrstev, vyhledávání i analýzy jsou názorné a přehledné.

Plný zajímavých dat; z GIS i odjinud

GisOnline.cz propojuje a zobrazuje data z různých typů map, katastru nemovitostí, územních plánů, vašich pasportů či jiná GIS data. Databáze můžete prostřednictvím GisOnline.cz upravovat, doplňovat, či exportovat. Umí vizualizovat například data z měření a senzorů, ale i z webových kamer a jiných míst.